Finlux hd tv led ( 26 INQ ) 90 €

Shitet nga: Arb 26 Jan 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv led finlux hd mpeg4
I posa ardhur nga ch 26 inq
Posedon mbajtes per tv telekomand
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim