Finlux hd tv led

Shitet nga: Arb Sot 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv led finlux hd mpeg4 hdmi 80 hz
I posa ardhur nga jash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim