TV GRUNDIG Arcance

Shitet nga: Burim 15 Nën 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   72 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV ne gjendje te shkelqyeshme; Video dhe Audio shumë cilësore; Diagonalja 70 cm; 3 dalje scart; Teletext; Lojra te programuara!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim