TV SAMSUNG

Shitet nga: flaka 04 Mar 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizior I madhe, ngjyre bronze ne gjendje shume te mire dhe shume I ruajture.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim