TV-Samsung

Shitet nga: flaka 14 Shk 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV SAMSUNG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim