shitet TV Samsung

Shitet nga: 02 Nën 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV në gjëndje shum të mirë i përdorur shum pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim