Alarm per shtepi dhe dyqane pa kablla

Shitet nga: Artan 13 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shitet alarm per shtepi per dyer ose dritare
1. Alarm me telekomand per dyer dhe dritare 20 euro
2. Alarm me telekomand me vibrim 25 euro perfshihet bataria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim