INVERTOR ,500 WATT per kerr dhe shpi i pershtats..

Shitet nga: invertor 10 Shk 07:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
invertor 500 watt jane te ri ne pako pa perdorur ,i pershtatshem per nxemje qendrore per veture shume i vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim