LG-G2-32gb. (U SHIT)

Shitet nga: xoni 15 Sht 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhuesi: LG
Modeli: G2
Shitet lg g2 32 gb i bardh në gjendje perfekte dhe shum shum i ryjtur, lirisht muna me thon si ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim