Anije Motorike Mamba

Shitet nga: Haxhi 16 Gsh 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR   6 700 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Anije me motor
Shitet Anija motorike me rimorkio, dhe me dokumentacion motorri eshte JOHNSON 44 Kw . 60 kuaj fuqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim