2 Par Fellne te Mercedesit me Goma te Dimrit

Shitet nga: Privat 31 Tet 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FOTOT me numrin 1 i kan Fellnet me Gomat Dimrit Dunlop me numer 205-60-R16 jon te posa ardhura nga Gjermanija

FOTOT me Numrin 2 jan Origjinal Fellne te Mercedes Avantgarde kan Goma Dimrit Pirelli me numer 225-55-R16 Jan te posa ardhura nga Gjermanija Per me shum informata kontakto
0037744158170
Kontakto 09:00 -- 23:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim