3 Par Goma dhe Fellne Per Mercedes Benz

Shitet nga: Ylli 30 Pri 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 3 par Goma Per Mercedes gomat jan te posa ardhura nga Gjermanija

Fotot me numer 1 jan 4x Gomat KUMHO 225 - 55 R-16
Viti Prodhimit java 11 viti 2013 jan original te modelit Avantgarde

Fotot me Numrin 2 jan Gomat 4x CONTINENTAL 225 - 55 R-16 Viti Prodhimit java 08 viti 2012 gomat jan shum pak te perdorne ...

Fotot me Numrin 3 Jan 4x Gomat DUNLOP 205 - 60 - 16 viti Prodhimit java 46 viti 2011

Gomat jan te posa ardhura nga gjermanija per me shum informata kontakto
Kontakto 044158170
+38649599883 Edhe Viber
Kontakto 09:00 ---- 23:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim