Bandasha

Shitet nga: Nikoll 08 Gsh 03:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR   300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandashat e ardhur nga zvicra
16 madhsi me 4 sharafa dhe me plastika
per golf dhe volsvagen te tjer sharafat special per modelin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim