Fellne borbet 16

Shitet nga: xxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet borbeta 16 she dy te gjona dy te ngushta me 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim