Fellne

Shitet nga: Rasim Rexha 15 Gsh 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Bandashat 17Zoll më goma të verës,Opel Zafira original Felge
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim