Fellne 16 origjinal W211 avantgarde

Shitet nga: Ilir 30 Gsh 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per mercedes 16 coll pothuajse te rinj, origjinal te w211 Avantgarde, ne gjendje te rregull siq shihen ne foto
+viber
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim