Fellne 17

Shitet nga: Teki 12 Nën 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per alfa romeo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim