Fellne për Volvo 225/50/17

Shitet nga: Fellne Sot 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma të veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim