Fellne

Shitet nga: Milot 26 Shk 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellne 15-sh me 4vrima per audi dhe vetura japane te ardhur nga zvicrra te pa perdoren(te reja)..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim