Goma 205.45.17 continental

Shitet nga: Ilir 24 Jan 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma shum te mira continental 205.45.17 4 copa njejt
+viber
049122639
049487602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim