Goma 215.40.17

Shitet nga: Ilir 28 Tet 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma 215.40.17 shum te mira 4 copa njejt
+viber
049122639
049487602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim