Goma 215.50.17 Bridgestone M+S

Shitet nga: Ilir 03 Tet 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 EUR   45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 215.50.17 Bridgestone M+S,komplet 4 copa njejt,shum te mira
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim