Goma 225.45.17 komplet

Shitet nga: Ilir 01 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma shum te mira 225.45.17 4 copa njejt,
+viber
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim