Goma 245.35.20 Dunlop

Shitet nga: Ilir 02 Sht 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma Dunlop shum te mira 2 copa 245.35.20
+viber
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim