Goma 255/40/19 Continental 2 copa

Shitet nga: Ilir Sot 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   65 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 255/40/19 continental 2 copa jan shum te ruajtura jan te ardhura prej ch +viber 049487602
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim