Goma 255/40/19-Kumho 2015 2 copa

Shitet nga: Ilir 29 Mar 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 255/40/19-kumho jan shum pak te perdorura jan te ardhura prej ch,+viber
049122639
049487602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim