Goma 275.40.20 pirelli scorpion

Shitet nga: Ilir 28 Tet 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 copa 275.40.20 pirelli shum te mira
+viber
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim