Goma per smart

Shitet nga: 045 515 937 06 Dhj 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat me gjeth bandasha te ardhne nga jasht per smart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim