Gomat e reja me fellne 225 45 17 5 vrima s..

Shitet nga: II=II=II= 07 Qer 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne me Goma te reja 225\45 R17 Gomat jan FULDA viti prodhimit java 49 viti 2013 Gomat dhe fellnet jan te reja siq shihen edhe ne foto 4 gomat jan njesoj jan te posa ardhura nga gjermanija jan te modelit OPC (Sport Paket ) fellnet bojn ne gjitha llojet e OPELIT, Mercedes,Passat Golf 5 Skoda Seat BMW etj...

per me shum informata kontakto
044-158-170 Viber +38649599883
Kontakto 09:00 -- 23:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim