Shtopa me lleda per BMW X5

Shitet nga: 19 Nën 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
unikonzum petrol shtopa me lleda per BMW X5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim