Motorra dhe ndrrues të shpejtsive.

Shitet nga: qema Dje 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Motorra të imp. nga Zvicrra - BMW 320 6 cil.2.0 Citroen 2.5 diz.WV golf ll 1.8 sinkro 4x4 me diferencial benz. Ford fiesta-eskort 1.6 diz dhe benz., Renault 11 1.7 benz., Volvo 480 1.7 benz, Fiat tipo 2.0, benz. lancia dedra 2.0 turbo benz WV polo 1.3, dhe 1.4 shpric benz. Mitcubishi lanc. 1.6 16v benz. Tojota corola 2.0 16 v benz. Nissan suni 16 v EXS, fiat ritmo 2.0 diz. Wv golf ll 1.8 cl benz. ford siera 2.0 DOHC benz.

NDRRUES TË MARSHEVE-shpejtsive: (transmision) Kadet 1.6, opel corsa 1.3 opel kadet 1.7 dizel,WV golf II. Reno clio 1.2, 1.4 i dhe 1.9 diz reno espac dhe 21 2.2 dizel, Mazda 626 dhe 323benz. Fiat uno 1.5 benz. Mercedes 280 diz, dhe MB 100 2.5 diz,LT 35 benz, BMW 320 6 cil, benz. Mitcubishi lancer1.6, 16 v, mitcubishi colt benz. Opel .2.0 bez. Ford siera 2.0 benz.tojota qelika 16 v 89 v.ford escort 1.6 benz. .dhe dizel. Vw pasat. Fiat croma2.0 benz, citroen evasion 2.0 turbo vp 97, lancia thema 16 v. Suzuki 4x4 f.80, nisan patroll, citroen 1.9 dizel, nisan suni 16 v exs, tojota corolla 16 c,mercedes 200,vw LT 35 benz. Mercedes 209 bus,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim