Motorra

Shitet nga: qema Dje 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Motorra të imp. nga Zvicrra - BMW 320 6 cil.2.0 Citroen 2.5 diz.WV golf ll 1.8 sinkro 4x4 me diferencial benz. Ford fiesta-eskort 1.6 diz dhe benz., Renault 11 1.7 benz., Volvo 480 1.7 benz, Fiat tipo 2.0, benz. lancia dedra 2.0 turbo benz WV polo 1.3, dhe 1.4 shpric benz. Mitcubishi lanc. 1.6 16v benz. Tojota corola 2.0 16 v benz. Nissan suni 16 v EXS, fiat ritmo 2.0 diz. Wv golf ll 1.8 cl benz. ford siera 2.0 DOHC benz.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim