FORD TRANSIT TDCI 2. 4. 09 klim.

Shitet nga: Ximi Dje 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Ford transit regjistrimi i pare me dogan te kryme me servisa te kryme me goma të veres dhe te dimrit me bandasha (4). Kombi posedon:ABS ESP bord computers hydraulic tempomat, navigacion, komanda ne timon, drita kristal dhe allogenka, dritaret dhe pasqyrat elektronike, mbyllja qendrore, radio fabrikisht me CD, aoks, sistem per telefon, KLIME FUNKSIONALE. me kilometra te garantume me liber servis (sistemi i alarmit)regjistrimi i par 06 12. 2008. (I qlajmrun perkthehet menjeher.).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim