Rns 510 gps dvd radio vw + Kamera GRATIS!!!!

Shitet nga: Arian 21 Jan 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Radio DVD GPS per VW navigacion me harta per te gjithe boten me udhezim ne gjuhen shqipe (NAVIGATORI FLET SHQIP).
DVD , mp3, mp4, flv, avi, perkrahe te gjitha formatet e videos HD VIDEO.

Bluetooth, lidhet me bluetooth me telefon dhe mund te degjoni muzike nga telefoni te beni thirrje dhe i shkarkoni komplet kontaktet nga telefoni dhe te flisni direkt nga radio me mikrofon te integruar, usb port , perkrah SD Card deri ne 32GB.

KAMERA PER PARKIM dhe SD Card 8GB per harta sipas kerkeses tuaj GRATIS!!!.

Komandat ne timon i perkrah nuk ka nevoje per te blere Canbus shtese.

MONTIMI GRATIS!!!

Kontakt tel/Viber: +37744154955 ( nga ora 17:00-22:00)

E pershtatshme per VW , Golf 5/6 , Skoda , Touran , Tiguan , Passat , Bora , Caddy , SKODA.

Kemi edhe modele tjera per : AUDI , MERCEDES , BMW , OPEL , TOYOTA
DHE UNIVERZALE PER GOLF 4 , PASSAT B5. .................................................................. Mos lexo mo TAG: VW GOLF RADIO MP3 GPS NAVI PASSAT PASAT DVD NAVIGACION OPEL MERCEDES SEAT BORA JETA POLO AUDIO TV


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim