T the box PA502P

Shitet nga: T the box 29 Krr 01:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   1 200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Shes 2 boxa ( t the box ) që janë 400 WATT dhe janë ne gjendje shum të mirë , Pres blerës serioz , Mund te kontaktoni ne numrin . Vala : 044 188 335 ( Viber ) +377 44 188 335 Ipko : 049 131 190 . Qmimi per te dy 500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim