1T Transport

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 1T Auto Dje 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1T Tansport ofron bartje tē mallrave të ndryshme, dhe terheqje të makinave.

Çmime të volitëshme.

Ju mirëpresim.. 044 801 101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim