DAF 1000 turbo diesel

Shitet nga: pashk 23 Nën 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion DAF 1000 turbodizel me vetem 138350 km te kaluara shum ne gjendje te mir teknike
pesha totale e tij eshte 10 t pesha e lejuar 5.5t

rimorkio te aluminit
ngarkuesen(hepebyne) deri 2 t
i doganuar skadim regjistrimi)
nuk eshte hipotek perkthimi i menjihershem
te gjitha informacionet mund ti merrni ne tel dhe viber +37744131835 n qdo kohe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim