DRITA ALARM.

Shitet nga: Ximi 11 Jan 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITEN DRITAT ALARM origjinale nga gjermania per bagera kamiona Komba etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim