Ford Transit -04

Shitet nga: Edon 26 Dhj 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi Ford Transit 2004 I Sapo Ardhur nga Austria, Kombi Eshtë I Pa Doganuar.
Kilometrat te garantuara me liber te servisit serviset te kryera ne Austri nuk është I vozitur ne Kosovë
ABS
AIRBAG
ESP
RADIO
5 Shpejtesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim