FORD TRANSIT TDCI 2. 4 klim navi ndrrim

Shitet nga: Ximi Sot 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Ford transit elektronik regjistrimi i pare me dogan te kryme me servisa te kryme me goma të veres dhe te dimrit me bandasha (4). Kombi posedon:ABS ESP bord computers hydraulic tempomat, navigacion, komanda ne timon, drita kristal dhe allogenka, dritaret dhe pasqyrat elektronike, mbyllja qendrore, radio fabrikisht me CD, aoks, sistem per telefon, KLIME FUNKSIONALE. me kilometra te garantume me liber servis 190000. (sistemi i alarmit)regjistrimi i par 06 12. 2008. (I qlajmrun perkthehet menjeher.). me ndrrim qmimi ndryshon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim