Iveco 35C11. 2.8 Diesel

Shitet nga: Fetaj 11 Jan 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vetura shum ne gjendje te mir.
Dogana e paguar.
Viti 99.
Me dy par guma mas.
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim