Iveco

Shitet nga: Bari 18 Krr 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 80-13
Shes Iveco Magirus,Eshte Ne Gjendje Shum Te Mire Si Mekanike Si Nga Jasht,Iveco Eshte I Ardhur Nga Gjermania,Doganen e Ka Te Paguar,Ka Qen i Regjistruar 1 Vit Por e Kemi Qlajmeruar,Qdo Dokument Te Iveco Magirus e Posedojm,Gjatesia e Rimorkios Eshte:4.35 cm,Kurse Gjeresia Eshte:2.30 cm,Per Informata Mund Te Kontaktoni Ne Numrin e Telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim