Kamion DAF 1000 turbodizel

Shitet nga: privat 13 Dhj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion DAF 1000 turbodizel me vetem 139000km te kaluara shum ne gjendje te mir teknike
pesha totale e tij eshte 10 t pesha e lejuar 5.5t
posedon edhe 4 goma rezerv
rimorkio te aluminit
ngarkuesen(hepebyne) deri 2 t
i doganuar skadim regjistrimi)
nuk eshte hipotek perkthimi i menjihershem

tel +37744131835
viber +37744131835
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim