Kamion Man TGA 410

Shitet nga: Kristjan 10 Krr 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion Man Tga 410 XXL koketerheqese me rimorkio 3 aks 24 kubik. Ngjyra Kuqe, kiper, retarder, klim, tempomat etj.
Qmimi sipas Marreveshjes. Mundesi Nderrimi!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim