Kamioni DAF 1000 turbodiesel

Shitet nga: pashk 13 Sht 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamion DAF 1000 turbodizel
kamioni esht i tipi MAN-MERCEDES te gjitha pjeset endrrimit i ka te MANIT apo te MERCEDESIT
me vetem 139000km te kaluara shum ne gjendje te mir teknike
pesha totale e tij eshte 10 t pesha e lejuar 6.5t
posedon edhe 4 goma rezerv me fellne
rimorkio te aluminit
ngarkuesen(hepebyne) deri 2 t
i doganuar skadim regjistrimi)
nuk eshte hipotek perktimi i menjihershem
ndrrim i mundeshem
tel +37744131835
viber +37744131835
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim