Mercedes 809 kipper

Shitet nga: Xxx 01 Nën 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Mercedesi 809 viti 1992. Me 209398 te kalune. Kamioni eshte shume ne gjendje te mire (i ruajtur) komplet ne rregull,pos regjistrim qe nuk ka pershkak mos perdorimit.Per informata na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim