Mercedes Benz 3336 8x4 Mikser Betoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Lulzim Morina 19 Nën 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Lloji: Mercedes Benz 3336 8x4 Mikser Betoni
Viti i prodhimit: 1985
Regjistrim deri me: 09.03.2016
Kapaciteti i betonit: 8 m3 (8 kubik)
Ne gjendje shume te mire

Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim