Mercedes Vito 2.3 Diesel -99

Shitet nga: Fetaj 11 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vetura ne gjendje shum te mir.
Dugana e paguar.
Viti 99.
105000km.
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim