Opel Movano 2.5 DTI

Shitet nga: Fadil 08 Jan 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi Opel Movano 2.5 DTI Viti i prodhimit 2003 Km te kaluara i ka 170000 eshte ne gjendje shum te mir eshte i regjistruar ne RKS. per me shum inf, kontaktoni ne Nr 044354559 dhe 049354559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim