Rimorkio Kogel 98

Shitet nga: Vatani 13 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkion Kogel viti 98 ne gjendje te mir me goma te mira e rregjistruar rks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim